​Łukasz Kaca

​Trener, Coach, ​Konsultant

​Prowadzone moduły: 

  • ​Zaprojektuj Swoje Relacje

100% wpływu z biletów jest przeznaczone na wsparcie WOŚP

​​O ​Łukaszu


Posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę w branży zarówno w przypadku projektów szkoleniowych dla międzynarodowych korporacji, instytucji publicznych jak i firm z sektora prywatnego.

Zajmuje się badaniem relacji, odczytem ludzi i wszystkimi technikami, które wpływają na lepsze rozumienie drugiego człowieka. Ciągle rozwija swoje umiejętności w zakresie poznawania umysłu człowieka, aby móc pomagać ludziom i firmom w realizacji wyznaczonych celów. W swojej pracy łączy doświadczenia praktyczne z najnowszymi trendami i wynikami badań naukowych. Swoją wiedzą podzielił się z ponad 5 tysiącami osób, które wzięły udział w jego szkoleniach. Prowadzi także coachingi, podczas których pomaga ludziom przejść przez proces zmiany, osiągnąć wyznaczony cel i znaleźć motywację do działania.


Łukasz Kaca specjalizuje się również w dziedzinie wywierania wpływu oraz perswazji. Posiada doświadczenie w doradztwie w zakresie negocjacji, realizacji projektów z zakresu zmian strukturalnych firm oraz projektowania i wdrażania systemów motywacyjnych. Na Uniwersytecie SWPS przekazuje wiedzę związaną z odczytywaniem kłamstwa, a także teorią negocjacji.


Inspirują go ludzie wszechstronni, którzy chcą od życia więcej. Z chęci pogłębiania swoich umiejętności oraz lepszego poznania człowieka stworzył Projekt Renesans na platformie YouTube – cykl rozmów z „nowoczesnymi ludźmi renesansu”.


Prywatnie jest szczęśliwym mężem i muzykiem. Jest miłośnikiem książek i podroży. Pasjonuje się szeroko rozumianą sztuką oraz kreatywnym działaniem. W pracy jest perfekcjonistą, gdyż ceni sobie wysokie standardy. Dąży do ciągłego rozwoju, aby żyć pełnią życia.

​100% wpływu z biletów jest przeznaczone na wsparcie WOŚP

© 20​20 Polska Akademia NL​P. Wszystkie prawa zastrzeżone.